МС Общество България Форуми МС Общество България
Българската фондация за множествена склероза

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   Търсене Търсене    ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 
Фондация МС Общество България не носи отговорност за достоверността на постингите на потребителите на форума. Отговорността за публикациите е единствено на техните автори.
СИРИУС - Д
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Хранене и хранителни добавки при МС и МГ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
svs08

МнениеПуснато на: Сря Юли 06, 2011 1:08 pm    Заглавие: СИРИУС - Д Отговорете с цитат

Здравейте! Има ли някой, който да е приемал по-продължително време тази хранителна добавка? Някакви + отзиви?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stanka61

Местожителство: гр.Добрич

МнениеПуснато на: Чет Юли 07, 2011 8:32 am    Заглавие: сириус -Д Отговорете с цитат

Много те моля пиши нещо повече за тази добавка.Аз специално за първи път я чувам.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
svs08

МнениеПуснато на: Пет Юли 08, 2011 2:31 pm    Заглавие: Re: сириус -Д Отговорете с цитат

stanka61 написа:
Много те моля пиши нещо повече за тази добавка.Аз специално за първи път я чувам.

----
Забравих да пусна и линк към сайта: www.sirius-d.com

В описанието на продукта се споменава и за положителни резултати при МС....?!?
Върнете се в началото
jimiendany

МнениеПуснато на: Вто Сеп 13, 2011 11:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

svs08,каквостана с добавката,пробва ли я?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
svs08

МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

jimiendany написа:

==
СОРИ за закъснелият отговор, но все още не съм я пробвал. Нещо не ми вдъхва доверие... Гледам сменили и името на добавката на "ВИТАМ-2" http://www.vitam2.com/index.html
Върнете се в началото
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

svs08 написа:
jimiendany написа:

==
СОРИ за закъснелият отговор, но все още не съм я пробвал. Нещо не ми вдъхва доверие... Гледам сменили и името на добавката на "ВИТАМ-2" http://www.vitam2.com/index.html

Не за закъснението си трябва да се извиняваш, а за пропуснатата в добавка към "сириуса" чинийка с трева за тревопасящите тук. То бива, бива, ама...
www.sirius-d.com :
"Нашата формула бе подсказана от същества не от този свят. Ангели, архангели или твореческа Муза - прозрението на контактьора има много имена."
Този, `дето е писал статията, е за лудницата или затвора. Или трябва да "отиде" при Слави в "Жълтата гостенка". Ако, разбира се, някога изобщо се разбере, кой е. В тая посока са ми мислите, щот пък, как същества от друг свят - и от кога - лекуват нас низшите от тоя Wink
Върнете се в началото
svetos

МнениеПуснато на: Чет Яну 26, 2012 12:17 am    Заглавие: Да бе, Сириус.. Отговорете с цитат

Ама това с този сайт, дето сте дали, дето произвеждала уж Сириус-Д е пълна измама! И е писано къде ли не по форумите, за да се зарибят хората. Не знам какво се съдържа в измисленото Витам-2, но това е фалшификатът! Тази храна е изобретена от български учен – професор Димитър Димитров, лично съм говорила с него и знам цялата история. Оригиналът е само един и това е ясно – Сириус Д е единственото име. Все едно такситата ОК Супершанс да се рекламират като оригинал и да се предлагат вместо истинската фирма.
Ето тук е разказал историята си професорът http://www.svoizbor.com/2011/12/meeting-sirius-d/

Иначе храната наистина е уникална – само най-чисти изолирани аминокиселини, които възстановяват поразената нефункционираща тъкан навсякъде в тялото. Вече от личен опит се убедих – хора с проблеми с очите, стомашен рефлукс, кожни заболявания, запушени артерии, проблеми със стави, сухожилия и тежки травми. Последните два случая са хора след тежки инсулти, които се възстановяват. Няма как да не се говори за Сириус, защото това е храната на бъдещето. И няма грам химия, консервант, хормони, или каквато и да било гадост в състава!
Върнете се в началото
maya_m_v

МнениеПуснато на: Чет Яну 26, 2012 8:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За сведение аз вчера също разговарях по телефон с този проф. Димитров. Обясних му проблема, т.е. за заболяването. И учудването ми беше голямо, че той доста добре беше запознат с това заболяване, зададе ми доста адекватни въпроси и каза че непременно трябва да се опита с неговата “храна”. Каза, че първо иска да види епикризата и тогава да се назначи терапия, успоредно с Бетаферон в случая. Не мисля, че това би навредил В крайна сметка и в традиционната медицина се коментира положително повлияване от алтернативни методи на лечение.
Върнете се в началото
гената

МнениеПуснато на: Съб Яну 28, 2012 8:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Снощи разбрах за СИРИУС Д от мой приятел и от него знам,че е помогнал на човек с церебрална парализа.Ще се говори според мен занапред много за този продукт.От другата седмица,ще започнат мои познати да го използват и за МС включително,както и Алцхаймер.
Това е линка който ми даде за него:
http://www.bilkolechenie.net/news_detailed.php?id=219
http://www.bilkolechenie.net/product.php?id=329
Има в този линк най-отдолу нещо като промоция,от която хора които са от един град могат да се обединят и възползват.Разбирам,че след 2-ят месец започва да се наблюдава някаква положителна промяна.
lucho

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Яну 28, 2012 4:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност, как е помогнал при церебрална парализа?
Върнете се в началото
svetos

МнениеПуснато на: Пет Мар 30, 2012 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами то всички сме свикнали с идеята, че нелечимите заболявания наистина са нелечими... Нормално е да сме скептични, че нещо ще помогне за болежки, които медицината не умее да лекува.

Професорът казва, че вече повтаря като латерна, и в разговорите и по телефон и в лична среща, даже вече ги избягва. Но ето това си записах аз от една негова лекция:

В нашия организъм се образува ГФСТ след всяко инфекциозно заболяване, независимо от какъв характер е то. Същата тъкан се образува и при нарушаване целостта на тъканите, т.е. - получава се асептично възпаление ако няма вторична инфекция. ГФСТ е тъканта с която човешкият организъм (като всеки бозайник) възстановява възпалените места. Там никога не се получава тъканта, която е била преди възпалението и винаги се образува ГФСТ. Последната не е болна тъкан, тя е здрава тъкан, но с друга физикомеханика, различна от тази на нормалната съединителна тъкан. ГФСТ спасява системата "човешки организъм", но води до козметични и функционални смущения на засегнатите тъкани и органи. Независимо къде и поради каква причина се образува ГФСТ, тя има една и съща природа. Ако е в легенчетата на бъбреците - те престават да функционират и те трябва да се трансплантират, или да се прави хемодиализа. Ако е в черния дроб - върху клетките на ГФСТ се натрупва мастна тъкан и това води до добре известните заболявания. Ако ГФСТ е ставно изменение - куцаш, ако е увредена клапа на сърцето - поставя се изкуствена, ако е в мозъка - инсулт, склероза. Проявленията са много и различни - навсякъде в тялото. Но винаги става въпрос за ГФСТ. С приемането на храната Сириус-Д, тя се резорбира, изчезва и на нейно място се появява съответната функционална съединителна тъкан.

Аз си го взимам и то със сериозно намаление ето от тук: http://www.svoizbor.com/products/healing-foods/
Гледам, че и много други хора, които го ползват оставят там коментари и това ми вдъхва още повече увереност.
Върнете се в началото
Roman

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Яну 23, 2013 8:59 am    Заглавие: Сириус Д Отговорете с цитат

Звучи прекалено обещаващо, за да е вярно! Подобни комбинации (особено тези с аминокиселини) съществуват отдавна и могат да бъдат открити в магазините за спортни и фитнес храни. Действието им е известно и са пробвани от стотици хиляди, в това число и болни от различни заболявания, но никой не е получавал "зашеметяващите" резултати описани в характеристиката на Сириус Д ! Независимо от това, всякакви нови данни от страна на употребявалите тази храна мога да бъдат полезни за да се изгради една реална оценка за нейните качества!
ivan

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Яну 24, 2013 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А дали ще се уредим с мнение от първа ръка - някой е ползвал ЛИЧНО нещо и документираният ефект е ... Защото и на мен един ми каза, че познава една дето е приятелка на друга, дето ако се вярва на още един се е запознала с Брад Пит.
dani2003

Местожителство: Германия

МнениеПуснато на: Чет Яну 24, 2013 4:29 pm    Заглавие: s Отговорете с цитат

http://www.blitz.bg/article/32917
Върнете се в началото
dani2003

Местожителство: Германия

МнениеПуснато на: Чет Яну 24, 2013 7:28 pm    Заглавие: s Отговорете с цитат

Искам да добавя, че нито съм ползвала медикамента, нито имам намерение да го ползвам. Само го намерих в нета и пратих статията. По принцим знам само, че няма научно доказана диета или хранителна добавка, която влияе на МС.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    МС Общество България Форуми -> Хранене и хранителни добавки при МС и МГ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети